استعلام قیمت

اکسیژن ساز خانگی نیولایف الیت | دارای برچسب اصالت

تولید محتوای آرکاوب 8409 بازدید 07 / 04 / 1399 AIRSEP, اکسیژن ساز, اکسیژن ساز خارجی, برند, محصولات


اکسیژن ساز خانگی نیولایف الیت | دارای برچسب اصالت

اکسیژن ساز نیولایف الیت (airsep newlife elite)

دستگاه اکسیژن ساز خانگی ۵ لیتری airsep مدل نیولایف الیت یکی از اولین دستگاه های اکسیژن ساز است که بعد از کپسول های اکسیزن پزشکی وارد بازار شده است.

 

اکسیژن ساز خانگی و پرتابل - نیولایف الیت (airsep newlife elite)

 

برای کسب اطلاعات کلی درباره اکسیژن ساز به این صفحه مراجعه نمایید.

 

ساخت قدرتمند، کمپرسور قوی، استفاده آسان و عدم نیاز به تعمیر و مراقبت های مستمر، آن را تبدیل به انتخابی مناسب برای بیمارستان ها، درمانگاه ها و شرایط های محیطی سخت ساخته است. اکسیژن ساز الیت توانسته رضایت مشتریان زیادی را در سراسر دنیا به خود جلب کند. در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه اکسیژن ساز می پردازیم:

بدنه قدرتمند

دستگاه اکسیژن ساز خانگی الیت دارای بدنه و پایه ای قدرتمند در بالای چرخ های کوچک می باشد که در سطوح و شرایط محیطی سخت از دستگاه محافظت می نماید.

سیستم هشدارها و مانیتور خلوص اکسیژن

سیستم هشدار دستگاه در شرایط مختلف قطع برق دستگاه، فشار اکسیژن بالا و پایین و همین طور کاهش غلظت اکسیژن به کمتر از میزان استاندارد، مجهز به هشدارهای دیداری و شنیداری است که تشخیص نوع این هشدارها برای بیمار دشوار است و باید به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه نماید. روشن شدن چراغ زرد رنگ روی دستگاه نشان دهنده افت خلوص اکسیژن خروجی از دستگاه به کمتر از میزان استاندارد است.

وزن و صدا

وزن دستگاه اکسیژن ساز خانگی الیت حدود ۲۴/۵ کیلوگرم است که نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار حدود ۳۰ درصد سنگین تر می باشد. صدای آن نیز ۴۸ دسی بل است که نسبت به دستگاه های رقیب موجود در بازار که صدای نزدیک به ۴۰ دسی بل دارند دستگاهی تقریبا پر سر و صدا محسوب می شود.

خلوص اکسیژن خروجی

دستگاه اکسیژن ساز خانگی الیت همانند بسیاری از دستگاه ها دارای خلوص استاندارد ۹۰% (-۳% / +۵.۵%) است.

مصرف برق

اکسیژن ساز خانگی مدل الیت با مصرف برق ۳۵۰ وات در ساعت جزء بهینه ترین دستگاه های مصرف کننده برق نیست و حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد نسبت به دستگاه های رقیب خود برق بیشتری مصرف می کند.

لیوان مرطوب کننده

لیوان مرطوب کننده دستگاه مستقیما روی خروجی دستگاه نصب می شود و برخی از مصرف کنندگان گزارش هایی از سختی متصل کردن لیوان به دستگاه گزارش دادند. در این دستگاه اکسیژن ساز امکان اتصال مستقیم لوله اکسیژن به خروجی دستگاه وجود ندارد و لوله اکسیژن به خروجی لیوان مرطوب کننده متصل می شود.

 

اکسیژن ساز خانگی نیولایف الیت (airsep newlife elite)

 

فیلتر

فیلتر خارجی موجود در بدنه دستگاه یک لایه محافظ اضافی در محیط های پرگرد و خاک ایجاد می کند. همچنین خارج کردن و تمیز کردن آن نیز آسان است. دستگاه مجهز به فیلتر داخلی نیز می باشد.

 

مولد نیولایف با مانیتور اکسیژن و گزینه منحصر بفرد صرفه جویی انرژی نیز موجود می باشد که اکسیژن باظرفیت ۳ لیتر در دقیقه را نیز تولید می کند.

 

 

مشخصات:

هشدار ها: توان مصرفی: ولتاژ ورودی: وزن: ابعاد: کارایی:
قطع برق، فشار بالا و پائین، تست باطری، خلوص پائین اکسیژن ( با مانیتور اکسیژن) ۳۵۰ وات ۱۲۰ ولت ۶۰ هرتز ۴ آمپر، ۲۲۰-۲۴۰ ولت ۵۰ هرتز ۲ آمپر، ۲۲۰ ولت ۶۰ هرتز ۲ آمپر ۲۴.۵ کیلوگرم عرض ۳۶.۸ سانتیمتر × طول ۴۱.۹ سانتیمتر × ارتفاع ۶۹.۹ سانتیمتر ۱ تا ۳ لیتر در دقیقه، با خلوص ۹۲% تا ۵/۹۵% – ۴ لیتر در دقیقه با خلوص ۳%±۹۲%- ۵ لیتر در دقیقه با خلوص ۳%±۹۰%

 

شماره تماس


بنیان طب جراح

***        شرکت بنیان طب جراح       ***


اشتراک گذاری :

برچسب ها


مطالب مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *