استعلام قیمت

کنفرانس اختلالات تنفسی خواب ویژه پزشکان در تبریز

تولید محتوای آرکاوب 90 بازدید 19 / 07 / 1402 اخبار تنفسی, مقالات


کنفرانس اختلالات تنفسی خواب ویژه پزشکان در تبریز

کنفرانس اختلالات تنفسی خواب ویژه پزشکان در تبریز

کنفرانس یکروزه اختلالات تنفسی خواب توسط شرکت احیا درمان پیشرفته با همکاری شرکت بنیان طب جراح برگزار می‌شود.

دکتر ویدا ایمانی، فلوشیپ فوق تخصصی اختلالات خواب و دبیر اجرایی این همایش، اظهار کرد که این همایش با هدف آشنایی بیشتر پزشکان کشور با ریشه‌شناسی بهتر بیماری‌ها و کاهش هزینه‌های درمان برگزار خواهد شد. این کنفرانس در تاریخ پنج‌شنبه۲۰ مهرماه، در محل نظام پزشکی تبریز توسط شرکت احیا درمان پیشرفته با همکاری شرکت بنیان طب جراح برگزار می‌شود.

دکتر ویدا ایمانی عضو انجمن خواب ایران، یکی از عوامل اصلی بروز بسیاری از بیماری‌ها را اختلال در خواب تشخیص داد و اظهار کرد: این تخصص جدید هنوز در کشور ما به طور کامل شناخته نشده است.

کنفرانس اختلالات تنفسی خواب ویژه پزشکان در تبریز

وی تأکید کرد که اهمیت داشتن خواب کافی و به موقع برای سلامتی جسمانی و روحی انسان بسیار ضروری است و این موضوع قابل انکار نیست. دکتر ایمانی اظهار کرد که آشنایی بیشتر متخصصان پزشکی با مسائل مرتبط با خواب در مرحله اول و آموزش‌های عمومی در مورد اهمیت خواب در مرحله دوم می‌تواند به‌طور قابل توجهی بر روی افزایش سلامت جامعه تأثیر بگذارد.

در پایان، دکتر ایمانی به این نکته اشاره کرد که اختلالات تنفسی در خواب که اغلب با وقوع خر و پف همراه است، در کشورهای درحال توسعه به عنوان یک مشکل پزشکی کمتر شناخته شده و تاکنون رویکردی جدی به درمان آن اتخاذ نشده است، در حالی که این اختلال می‌تواند به عنوان یکی از عوامل اصلی بروز بیماری‌ها و مشکلاتی مانند افزایش غلظت خون، فشار خون بالا و یا دیابت، سکته قلبی و مغزی، و مشکلات دیگر در اعضای بدن انسان مؤثر باشد.


اشتراک گذاری :

برچسب ها


مطالب مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *