استعلام قیمت

مانومتر اکسیژن مکسی ایتالیا مدل NK44 | دارای برچسب اصالت

تولید محتوای آرکاوب 192 بازدید 29 / 02 / 1400 تجهیزات جانبی


مانومتر اکسیژن مکسی ایتالیا مدل NK44 | دارای برچسب اصالت

معرفی اجمالی محصول

مانومتر اکسیژن یا همان رگلاتور اکسیژن در بالای کپسول اکسیژن نصب می شود و میزان جریان خروجی گاز اکسیژن از کپسول اکسیژن پزشکی را تنظیم می کند تا مقدار صحیحی از اکسیژن به بیمار برسد. دستگاه امکان تنظیم جریان لیتری اکسیژن را توسط یک فلومتر از ۱ تا ۲۵ لیتر بر دقیقه به شما می دهد. اکثر مردم در کپسول اکسیژن پزشکی شخصی خود از یک مانومتر اکسیژن با ظرفیت ۰ تا ۸ لیتر بر دقیقه و یا ۰ تا ۱۵ لیتر بر دقیقه (LPM) استفاده می کنند.
پرسنل های اورژانس اغلب این دستگاه را ۰ تا ۲۵ لیتر بر دقیقه را به کار می برند تا بتوانند در شرایط لازم و اورژانسی میزان اکسیژن بیشتری را به بیمار برسانند.  در این مقاله قصد داریم مانومتر اکسیژن مکسی ایتالیا مدل NK44 را معرفی کنیم …

 

مانومتر اکسیژن مدل NK44 مکسی ایتالیا

 

مانومتر

مانومتر اکسیژن معمولا از جنس برنج و آلومینیوم است تا در فشارهای بالا ایمن، بادوام و در عین حال سبک باشد. این محصول امکان اتصال به یک لیوان مرطوب کننده را داشته و اغلب نیز مجهز به یک لیوان مرطوب کننده هستند. گاز اکسیژن پس از خروج از مانومتر از این لیوان محتوی آب مقطر یا جوشیده عبور می کند تا هوای مرطوب و مطبوعی تحویل بیمار گردد.

 

مانومتر اکسیژن مدل NK44 مکسی ایتالیا

 

مانومتر اکسیژن مکسی ایتالیا مدل NK44

دستگاه خروجی را میتوانید به هرگونه که میخواهید باز کنید ترجیحا از شیرسیلندر به صورت کم کم باز کنید تا در فشار تنظیم شده خاصی به صورت ثابت باقی بماند. دستگاه در حالت نرمال باز بوده و با افزایش فشار خروجی به تدریج بسته می شود.

موقعیت پلاگ و فضای آزاد ما بین پلاگ و سیت مقدار جریان بخار خروجی را در مانومتر اکسیژن مکسی ایتالیا مدل NK44 کنترل می کند. فشار کنترل شده خروجی از طریق منبع کندانس و خط کنترل به سمت دیافراگم انتقال داده شده و در موقعیت نیروی معکوس قرار می گیرد. این نیرو همانند نیروی وارده از سوی فنرها برای تنظیم موقعیت پلاگ ولی در جهت عکس مورد استفاده قرار می گیرد.

میزان نیروی وارده از سوی فنرها توسط مهره تنظیم قابل تغییر می باشد.این شیر فشارشکن به یک قطعه آکاردئونی استنلس استیل تجهیز شده است که بوسیله آن فشار ورودی بالانس می شود.

فشار ورودی بر روی سطح خارجی قطعه آکاردئونی وارد شده و بدین ترتیب نیروهای وارده بر روی سطح پلاگ توسط این نیروی معکوس خنثی می شوند. و شما میتوانید که به راحتی از مانومتر مخصوص خود استفاده نمایید.

 

 

شماره تماس


بنیان طب جراح

*        شرکت بنیان طب جراح       *


اشتراک گذاری :

برچسب ها


مطالب مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


این پیام خطا فقط برای مدیران وردپرس قابل مشاهده است