استعلام قیمت

ماسک نازال بی ام سی (BMC) N2

تولید محتوای آرکاوب 118 بازدید 28 / 06 / 1402 BMC, ماسک, نازال - NASAL


ماسک نازال بی ام سی (BMC) N2

ماسک نازال بی ام سی (BMC) N2 یک ماسک تنفسی است که برای محافظت از تنفس در برابر ذرات معلق در هوا و عوامل محیطی مختلف استفاده می‌شود. این ماسک تنفسی از طراحی نیمه صورتی برخوردار است و برای مواجهه با ذرات ریز معلق در هوا، آلودگی هوا، ویروس‌ها و باکتری‌ها مناسب است. از آنجایی که ماسک BMC N2 برای محافظت از تنفس انسان‌ها در مقابل عوامل آلرژیک و بیماری‌های ناشی از انتقال هوا و انتقال قطرات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، معمولاً در شرایطی مانند فصل گرما و یا شیوع بیماری‌های عفونی مورد توجه قرار می‌گیرد.

ماسک نازال بی ام سی (BMC) N2

موارد استفاده از ماسک نازال بی ام سی (BMC) N2:

۱. آپنه شبانه: افرادی که با مشکلات آپنه شبانه مواجه هستند، می‌توانند از ماسک Nasal BMC N2 برای درمان و کاهش میزان وقوع وقفه‌های تنفسی در طول شب استفاده کنند. این ماسک به عنوان یک دستگاه توسط هوا داخل ریه‌ها پمپ می‌شود و تنفس مطلوب را تسهیل می‌کند.

۲. COPD (بیماری مزمن انسدادی ریه): برخی افراد با COPD به تهویه مصنوعی نیاز دارند. ماسک نازال بی ام سی (BMC) N2 می‌تواند به افراد با این بیماری کمک کند تا نفس بکشند و اکسیژن بهتری به بدن خود تامین کنند.ماسک نازال بی ام سی (BMC) N2

۳. بیماران بستری در بیمارستان: این ماسک معمولاً در بیمارستان‌ها برای بیمارانی که نیاز به تنفس مکمل دارند، استفاده می‌شود. ممکن است در بیمارستان‌ها به عنوان بخشی از تجهیزات مراقبت پزشکی مورد استفاده قرار گیرد.

۴. مشکلات تنفسی دیگر: ماسک نازال بی ام سی (BMC) N2 ممکن است در موارد دیگری که نیاز به تامین هوای تازه و تنفس موثر دارند، مثل برخی مشکلات تنفسی مزمن دیگر و یا درمان بعضی بیماری‌های خاص تنفسی مورد استفاده قرار گیرد.


اشتراک گذاری :

برچسب ها


مطالب مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *