استعلام قیمت

Nasal Pad ResMed

تولید محتوای آرکاوب 52 بازدید 20 / 09 / 1400 ResMed, تجهیزات جانبی


Nasal Pad ResMed

Nasal Pad یا پد بینی Gecko از ResMed که برای کاهش ناراحتی ماسک و به حداقل رساندن نشت ماسک طراحی شده است، نواری نرم و شفاف است که روی پل بینی شما قرار می گیرد. پد بینی همچنین به جلوگیری از درد پل بینی و تحریک پوست اطراف بینی شما کمک می کند.

نازال پد ResMed

مهم نیست که چقدر ماسک شما مناسب است، فشار شبانه قاب روی پل بینی شما می تواند باعث از بین رفتن پوست، درد و حتی زخم شود. پد بینی ژل Gecko از ResMed یک لوازم جانبی خواب عالی است که در برابر تحریک پوست، علائم قرمز، زخم‌ها و تورم‌های روی پل بینی، ماسک‌های CPAP محافظت می‌کند. علاوه بر این پد ژل صاف به تدریج پوست شما را مرطوب می کند و به جلوگیری از نشت هوا در نواحی سخت در بالای بینی و اطراف آن کمک می کند.

پد بینی ResMed

Nasal Pad یا پد بینی Gecko از یک ماده ژل پلیمری ساخته شده است که ضد حساسیت، بدون سیلیکون و بدون لاتکس است. برای استفاده از آن، به سادگی پد را روی صورت خود بمالید و ماسک خود را – بینی یا صورت کامل – روی پد قرار دهید. هیچ چسبی وجود ندارد! طرح بالدار پد Gecko روی پل بینی و گونه های شما را می پوشاند. ماسک شما روی پد قرار می گیرد و یک مهر و موم راحت و بدون نشتی ایجاد می کند.

 Nasal Pad ResMed

هنگامی که بعد از یک خواب شبانه با طراوت از خواب بیدار شدید، پد را با آب و صابون ملایم بشویید و برای ادامه استفاده یا نگهداری آن را خشک کنید. با نگهداری مناسب، یک پد بینی Gecko تنها تا یک ماه طراحی شده است. پدهای Gecko باید به طور معمول تعویض شوند، درست مانند بالشتک های استاندارد ماسک.


اشتراک گذاری :

برچسب ها


مطالب مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *