استعلام قیمت

Bipap Lumis 100 S ResMed

تولید محتوای آرکاوب 120 بازدید 17 / 07 / 1400 bipap, ResMed


Bipap Lumis 100 S ResMed

دستگاه Bipap Lumis 100 S ResMed یک بای پپ غیر تهاجمی است که برای تنفس خود به خود و بیماران غیر وابسته با نارسایی تنفسی طراحی شده است. راه اندازی و استفاده از آن آسان است و دارای قابلیت اتصال بی سیم* به AirView ™-سیستم مدیریت بیمار مبتنی بر ابر ResMed – برای نظارت از راه دور است.

*ارتباطات بی سیم بستگی به در دسترس بودن شبکه دارد.

Bipap Lumis 100 S ResMed

مشخصات فنی

عنوان جزییات
اسم کالا  Bipap Lumis 100 S
برند  ResMed
کشور سازنده  استرالیا
ابعاد   ۱۵( طول ) * ۱۱.۶( عرض ) * ۲۰.۵( ارتفاع ) سانتی متر
وزن  ۱.۲ کیلوگرم
مدها  S و Cpap
محدوده فشار  ۲-۲۵cmH2O در مد S –
زمان Ramp  ۰-۴۵ دقیقه
ولتاژ  ۲۴۰ ولت
قابل حمل  بله
فیلترها  فوم
میزان صدا  ۲۶.۶ دسی بل
مرطوب کننده  با یا بدون مرطوب کننده مطابق نیاز
مرطوب کننده و ماسک  اختیاری
محدوده ورودی ۱۰۰-۲۴۰ ولت / ۵۰-۶۰ هرتز /

Intelligent Air مجموعه ای از فناوری های ResMed است که می تواند درمان را متناسب با نیازهای تنفسی فرد تنظیم کند:

TiControl ™ به شما امکان می دهد تا حداکثر و حداکثر محدودیت را در هر دو طرف زمان ایده آل دم بیمار برای تشویق تنفس خود به خود تعیین کنید.

Trigger and cycle به شما کمک می کند تا تنظیمات را با توجه به وضعیت بیمار ، با استفاده از پنج سطح حساسیت به ماشه و چرخه ، بهینه کنید.

QuickNav برای تنظیم درمان با کمترین میزان لمس . با دوبار کلیک بر روی دکمه صفحه اصلی دستگاه ، می توانید بین صفحه تنظیمات و مانیتورینگ جابجا شوید تا سریع و آسان تنظیمات را تغییر داده و بررسی کنید.

Climate Control Auto برای رطوبت خودکار. هنگامی که با یک مرطوب کننده گرم شونده HumidAir و لوله گرم شده ClimateLineAir استفاده می شود ، Lumis به طور خودکار رطوبت را تحویل می دهد – بدون تغییر تنظیمات و بدون حرکت در منوهای پیچیده.

Ramp و Ramp Down برای راحتی بیشتر. Lumis هر دو ویژگی Ramp و Ramp Down را ارائه می دهد تا به بیماران کمک کند تا در هر جلسه درمانی به راحتی وارد و خارج شوند.

AirView برای مدیریت بیمار از راه دور. داده های درمانی بیماران شما را می توان بصورت یکپارچه و ایمن به AirView ارسال کرد ، جایی که می توانید از راه دور به آن دسترسی داشته باشید و به موقع به جدیدترین آمار درمان و داده های روند دسترسی پیدا کنید. تغییرات “کمک از راه دور” و “تنظیمات از راه دور” AirView همچنین امکان مدیریت آسان و کارآمد دستگاه را فراهم می کند.


اشتراک گذاری :

برچسب ها


مطالب مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *